Sleight of Hand: Framed’in yaratıcısından yeni bir kara oyun geliyor

RiffRaff Games, “üçüncü şahıs kart fırlatma okült noir gizlilik simülasyonu” olan Sleight of Hand’in yakında yayınlanacağını duyurdu; bu, tek başına bizi çok ilgilendiren kelimelerden oluşan bir koleksiyon.

Sleight of Hand, eski cadılar meclisinin izini sürmesi ve onu yenmesi gereken eski bir okült dedektif olan Lady Luck’ı konu alıyor. Evet, heyecan verici bir şekilde oyunda bir kadın noir kahramanı var ve Steeple City’ye lanetli bir desteyle gelir (cadı arkadaşlarını son gördüğünde sol elini kaybettiği göz önüne alındığında bu gerekli). Her kartın, gizli bir düşmana kilitlenen Hex kartı ve onları görüş alanına iten Peekaboo kartı gibi benzersiz bir yeteneği vardır. Bir diğer kullanışlı kart ise Chain Smoker kartıdır: birden fazla rakibin kaderini birbirine bağlar, böylece Lady Luck tek bir kart kullanarak hepsini oyalayabilir.

Sleight of Hand: Framed’in yaratıcısından yeni bir kara oyun geliyor

Oynanış aynı zamanda gizli geçitleri kullanmak için bulmaca çözmeyi ve lidere ulaşma umuduyla meclis üyelerini sorgulamayı da içeriyor.

El Çabukluğu’nun tamamı, Lady Luck’ın kendini tekrar tehlikeye atmasının çok ilişkilendirilebilir bir nedenine dayanıyor: vadesi geçmiş faturaları ve ödenmesi gereken eski borçları var. Lady Luck’ı, Metal Gear Solid’in Meryl Silverburgh’u olarak tanıyabileceğiniz Debi Mae West seslendiriyor ve 2025’te Xbox Series X|S ve Windows PC için Game Pass lansmanının ilk gününde Steam’e gelecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x