Göreve gelmesinin ardından ziyaretçilerini kabul etmeye devam eden Kandıra Belediye Başkanı Erol Ölmez, Kandıra’da görev yapan muhtarlarla kahvaltı programında bir araya geldi

Kandıra Belediye Başkanı Erol Ölmez, Kandıra muhtarları ile kahvaltı programında bir araya geldi. Başkan Ölmez, birlik beraberlik mesajı verdiği konuşmasında, muhtarlara çalışmalarında başarılar diledi. Kandıra Namazgah Kültür Merkezi’nde düzenlenen toplantıya  Kandıra Kaymakamı Ömer Lütfi Yaran, Kandıra Belediye Başkan Yardımcıları, Türkiye Muhtarlar Derneği Kandıra Şubesi Başkanı Adnan Kaçan, Kandıra Muhtarlar Derneği Başkanı Yüksel Horos, muhtarlar ve kurum müdürleri katıldı.

AMACIMIZ DAHA GÜZEL YARINLAR

Başkan Ölmez muhtarları tebrik ederek başladığı konuşmasında daha güzel yarınlar için çalışacaklarını ifade etti. Konuşmasında birlik beraberlik vurgusu yapan Başkan Ölmez, muhtarlık müessesesinin önemine vurgu yaptığı konuşmasında, ‘’ Yeni dönemde birlik ve beraberlik içinde ilçemiz için güzel işler yapacağız. Vatandaşlarımız, muhtarlarımız ve Kandıra’nın tüm dinamikleri ile birlikte yol yürümek istiyoruz. Amacımız Kandıra’yı daha güzel yarınlara kavuşturmaktır. ‘’ dedi. 

MUHTARLARDAN TEBRİK ZİYARETİ

Toplantının ardından Türkiye Muhtarlar Derneği Kandıra Şubesi Başkanı Adnan Kaçan ve dernek muhtarları, Kandıra Muhtarlar Derneği Başkanı Yüksel Horos ve dernek muhtarları Başkan Erol Ölmez’e tebrik ziyaretinde bulundu. Başkan Ölmez, ‘’Kandıra Belediyesi olarak muhtarlarımıza kapılarımız her zaman açık ‘’ mesajı verdi ve ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade etti. Muhtarlar Dernek Başkanları da ev sahipliği için Başkan Ölmez’e teşekkür ettiler.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x